Otázky a odpovědi

Je možné přivézt sebou svého chlupatého miláčka?

Bohužel nemůžeme v tomto směru nadále sloužit, až do 20.8.2013 jsme zvířata povolovali bez omezení, ale bohužel během rekreace Vašich psích miláčků došlo ke zničení našeho majetku  :-( (rozdrápaná matrace, okousaná noha od postele, poškrabané dveře, celou noc štěkání = ostatní hosté si stěžovali).

Majitel pejska se k tomuto postavil doslova: "Že štěkal to uznávám, ale ostatní už bylo. Nashledanou".

Z tohoto důvodu jsme nuceni ZAKÁZAT PŘÍTOMNOST ZVÍŘAT.

Děkujeme za pochopení a nezlobte se.

 

 

—————

Je u Vás možnost WIFI připojení k internetu?

Ano pro návštěvníky penzionu Panda je k dispozici WIFI připojení k internetu zdarma. Heslo pro připojení k síti je k dispozici ve společenské místnosti.

—————

Nikde na fotce nevidím radiátory. Topí se tam vůbec?

V každé koupelně je umístěn topný žebřík. Celý penzionu je vytápěn podlahovým topením pomocí tepelných čerpadel. Ve společenské místnoti je umístěn krb kde si můžete zatopit dle chuti. Dříví do krbu je venku a třísky si lze naštípat.

—————

V kolik hodin nejdříve můžeme přijet a ubytovat se na pokoji?

Ideálním časem příjezdu je doba mezi 15:00 a déle. Toto je z důvodů přípravy pokojů po předchozích rekreantech pro Vás.

—————

Do kolika hodin musíme opustit pokoj poslední den?

Obvyklá doba opuštění pokoje je do 10:00 hodin v den ukončení Vašeho pobytu. Čas je pevně dán z prostého důvodu. Musíme mít dostatek času pokoj uklidit a připravit pro nové rekreanty.

—————

Jak vypadá pokoj a jak je vybavený?

Všechny pokoje si můžete prohlédnout jak na fotografiích tak i na videu. Pro vytvoření si představy o vybavení a vzhledu pokojů jsou materiály dostačující. Postupně se budeme snažit připravit pro Vás nové fotografie či videa jak z interiéru tak z exteriéru.

—————

Je parkoviště u penzionu hlídané?

Parkoviště u Penzionu Panda je nově od 22.2.2014 hlídané kamerovým systémem. Kamerový záznam je automaticky ukládán po dobu 1 týdne kdy dojde k automatickému smazání video záznamu.

—————

Je u Vás povoleno kouřit v objektu?

Kouření v celém penzionu je bez výjimky zakázáno.

—————

Je u Vás možnost uskladnit kola?

Ano. Od 1.6.2015 je pro Vás připravena KOLÁRNA s kapacitou cca 20 kol.

—————

Můžeme si u Vás upéct buřty?

Ohniště je na pozemku s možností využité dle Vaší vůle. Dále pro Vás připravujeme možnost venkovního posezení u grilu v krytém altánu. Plánováno na jaro 2016.

—————


Máte-li nějaké dotazy napište nám...

Před odesláním dotazu prosím věnujte pozornost výše uvedeným obvyklým otázkám a odpovědím. Děkujeme Vám tým Penzionu Panda