Kniha návštěv

Datum: 25.09.2017

Vložil: Skalová Magda

Titulek: Kásná dovolená

Děkujeme, chvíle které jsme u vás prožili, byly překrásné, všem doporučuji a určitě se rádi budeme vracet.

—————

Datum: 01.06.2017

Vložil: Václav Petr

Titulek: Krásná dovolená

Dobrý den, jeli jsme několikrát okolo Vašeho penzionu a nakonec jsme si objednali pobyt a vše předčilo naše očekávání. Perfektní ubytování, výhodná poloha pro cykloturistiku, příjemná a ochotná paní správcová a pan majitel, zkrátka, určitě se vrátíme! Děkujeme.
Věra a Václav Petrovi Benešov u Prahy

—————

Datum: 02.09.2016

Vložil: Luboš a Květa z Benešova u Prahy

Titulek: Poděkovaní za příjemně strávenou dovolenou

Chtěli bychom doporučit tento penzion Panda všem milovníkům cyklistiky ,krásné ubytování a milého přístupu majitele,umístění penzionu uprostřed cyklotras a krásné šumavské krajiny a samozřejmšímě i houbaři si přijdou na své.Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další návštěvu .Luboš a Květa

—————

Datum: 15.09.2015

Vložil: Petr a Draha

Titulek: Velké poděkování

Moc děkujeme velice příjemným majitelům za krásnou dovolenou v nádherném penzionu.Za nás to byla nejlépe strávená dovolená za 10 let.Ještě jednou díky a těšíme se na brzskou shledanou.Petr a Draha z Brna

—————

Datum: 17.02.2014

Vložil: Karin a Michael

Titulek: Poděkování

Zdravíme z Prahy oba dva milé majitele moc krásného penzionku "Panda". Ještě jednou děkujeme za vstřícnost a milý přístup. Byť jen krátce, ale spalo se nám sladce. Moc se nám u vás líbilo a těšíme se zase někdy příště :-)

—————

Datum: 20.08.2013

Vložil: Ali+Ali+Kristýnka+Kája+Domča

Titulek: velké díky

Milá Pando,
děkujeme za krásné prázdninové chvilky u tebe. Moc se nám všem líbilo (zejména těm našim malým loupežníkům) a určitě se vrátíme (možná už na podzim na houby -možná vezmem i taťky s sebou :-)).
Vše krásné a nové, takové pohodlí nemáme ani doma :-).
Tak na houbách na viděnou

—————

Datum: 14.02.2013

Vložil: Jitka+Jirka+Tomas

Titulek: Podekovani

Dobry den,
Vcera jsme se vratili z kratke lyzarske dovolene a radi bychom vyjadrili chvalu za prijemne prijeti a komfortni ubytovani. Inzerovane sluzby byly zcela v souladu s realitou a pokoj vkusne a ucelne zarizen. Trochu rozpacite vsak pusobila kuchynka. Pokud by byl penzion plne obsazen, byl by asi problem s pripravou stravy. Velmi radi se tam vsak vratime na zimni i letni dovolenou a snad se majiteli podari zajistit do budoucna i polopenzi. Nicmene nase dojmy jsou velice pozitivni a majitelum drzime palce a dekujeme.

—————

Datum: 09.10.2012

Vložil: Tomáš Fronk

Titulek: Maximální spokojenost

Děkujeme za ubytování. Všem se tam moc líbilo. Prostředí je úžasné a určitě přijedeme znovu a na delší dobu.

—————

Datum: 24.08.2012

Vložil: Pavel+Eva+Kuba+Zuzka

Titulek: Báječná dovolená

Zdravíme Vás z Brna, strávili jsme u Vás na pensionku super dovolenou, parádně jsme si odpočinuli a moc se nám tam líbilo, hlavně děti byly moc spokojené úplně se vším :-)

—————

Datum: 24.08.2012

Vložil: Míla a Jana Rollingerovi

Titulek: Re: Báječná dovolená

Děkujeme za Váš názor a jsme moc rádi, že se tady u nás dovča líbila. Doufáme, že se zase příští rok uvidíme. Do té doby zase něco vylepšíme a hlavně aby bylo fajn počasí.
Brno a brněnskýho draka zdraví Plzen a Panda

—————